BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Leftistai, komuniagos, antifa, liberastai, konservai, kapitalistai ir kiti

Bičiulis atsiuntė neblogą straipsnelį. Sukėlė minčių, kuriomis čia pasidalinsiu. Galvoju, kodėl taip yra, kad tarkim, JAV veiksmai yra kritikuojami, o pvz. Rusijos – nutylimi.
Tikriausiai todėl, kad spauda išryškina vieną ar kitą aspektą ar įvykį, ir natūralu, kad skaitytojai atitinkamai reaguoja. Tarkim, apie specialius Rusijos būtent ligoninių bombardavimus, tiesą sakant, nesu girdėjęs. Pačiu karu ne tiek domiuosi, matyt, tai ir reaguoju į tai, į ką dauguma reaguoja. Ir spėju, kad dauguma taip. Be to, prisipažinsiu, kad tokių žinių tikslu permetu akimis lietuviškus portalus, o pakomentuoju tai, kas „kyla” FB.
Kita problema, kad visi mes esame vieni leftistai, komuniagos, liberastai, konservai, kapitalistai (kol kas vienintelis normalus pavadinimas), o dar ir patvoriniai ir violetiniai. Ir aišku, kad visi kiti yra blogiečiai, ir kas be ko, negali būti jokių tarpinių variantų, ir jau neduokdie, kai požiūris pasikeičia priklausomai nuo situacijos ar atėjusios naujos informacijos. Na tai taip ir gyvenam.
Trečia problema, tikriausiai universali, kad iš gerų žmonių/organizacijų/aparatų tikimės, kad jie veiktų gerai. Tada nebūna apie ką kalbėti. Žinoma, tai klaidinga nepagirti žmogaus už tai, ką jis daro gerai, nors taip ir turi būti. Reikėtų įteikti prizą ir kokiam darbininkui, kad jis darbą dirba teisingai, bei organizacijai, kad tinkamai funkcionuoja. Tačiau kas būna - straipsniai apie avarijas, gedimus, žudynes, korupciją. Niekas neparašo apie ramią, teisingą konkrečios valdininkės darbo dieną, o kabinėjasi tik prie to, ko ji nepadarė.
Bijau, kad lygiai tas pats galioja ir atvirkščiai, su blogąja patirtimi. Visi žino, kas mūsų priešas, ir jis elgiasi gerai, kaip priešas gali elgtis. Jis atlieka savo priešišką funkciją gerai, todėl ir rašyti nėra apie ką. Ir manau, kad tai nėra papirkinėjimo, smegenų plovimo dalykas, o kažkas iš neurologijos srities - simpatinė ir parasimpatinė nervų sistema (kiek ką nors iš to suprantu). Kai dirgiklis yra per ilgas, pojūtis atbukinamas, kad nepakenktų sveikam organizmui. Tai galioja ir informacijai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.