BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

In vino veritas

Nežinia kodėl, gal kad daugiau neįveikiau, mano Biblija (išplėstinė versija, AKA Senasis Testamentas, nors žinoma, kad galioja tik paskutinė, ne suvestinė - literatūrinė Testamento versija) atskirta ties Pradžios 3, 6. Ir kažkaip simboliška, nes būtų susiklostę viskas kiek kitaip, jeigu tas Adomas būtų kiek.. na.. apsukresnis bent jau… Tarkim, Ieva duotų „vaisių”, anot vertėjo prelato A.Rubšio, o Adomas, užuot kaip koks veršis, ėmęs ir iš rankų rupšnojęs, atseit, romantikas kažkoks, imtų ir vyriškai, be femdominės emancipacijos, pasakytų: O tai tu dabar va taip va liepsi ir aš taip be nieko imsiu, ir tų vaisų, kuriems nesu spėjęs net pavadinimo homosapientiško sugalvoti, valgysiu? Tu ką čia tokio įsivaizduoji? Kuo tu save laikai, šonkaulio klone? Ir jaučiat, iki Pradžios 4 net neprieitume. Net iki Pr. 3,8 vargu. Tikriausiai Pr. 3, 7 būtų kažkoks palinkėjimas eiti iki žinomos teritorijos ribų, o gal net dar tolėliau. Ir viskas. Jokių brolžudysčių, jokių susitikimų su australopitekais, kai Kainas bus išvarytas į Žemę, kur apsigyvens klajoklių krašte (Pr. 4, 16), kur kiekvienas sutiktas (huh?) galėtų jį užmušti (Pr 4, 14). Ir šit iš tos Viešpaties nepalaimintos sueities su australopiteke žmona (#Lucy) gimė Henocha (berniukas toks) ir logiškai, visi kiti iš jų kilę žmonės, iš kurių irgi neteko nieko gero tikėtis, matyt, todėl prireikė eksperimentą skubiai nutraukti, išgelbstint keletą paklusniausių pimpačkiukų iš homosapiensų - Nojų su patele ir palikuonimis (Semu, Chamu [jo, tas pats] ir Jafetu su žmonomis bei visą niekuo dėtą kūrinijos zoologijos sodą. Tai tik todėl, kad dievulis biškutį apsiskaičiavo, suteikdamas mirtingiesiems titanų ir ciklopų išgyvenimo trukmę. Tai - praktiškas Sodros deficito laikais, bet turim problemų su mokslininkais, kurie neišgyvena iki kontrolinės grupės gyvenimo trukmės ir nebegali tinkamai pratęsti selekcijos. Taigi dabar kiek trumpiau gyvenam, ir tai problemų nemažta.
Tačiau čia galime pasimokyti, kad net globalinės krizės atveju, užtenka pasirengti 150 dienų (5 mėn.) apgulčiai (Pr. 7, 24). Bet apie ką aš čia? Dažniausiai tokiais atvejais pakanka miniveno ar kokio kito vienatūrio, kur pakanka susikrauti savo pasogą. Svarbiausia tinkamu auklėjimu neišauginti kokio Chamo, kuris, nors Dievas ir pamokė Nojų vyną auginti, bet neužteko gailestingumo pamokyti saiko, Nojų , savo sausą alkoholiką (nes tik naujo derliaus degustavimo metu) išjuokė už jo pratrintą apdarą marškonį ir apnuogintą lytį. Žinau, ko turėčiau nesutikti, bet geriau tiek negersiu, nes ką žinai, dabar bibliniais metodais auklėti nebegalima, kaip antai, Pr 22, 2, nes LR BK nusako kitaip.
Tiesa, viso šio pasakojimo galėtų ir nebūti, nes Pr 2, 24 yra būtent taip, kaip parašyta, o ne atvirkščiai, ir jokios pavilionienės su bibliniais personažais iš maurų šalies negalėtų įrodyti kitaip, nebent, kaip tūlas poetas iš L.A. 79 sakė, už butelį galįs parašyti bet ką, taip ir aš už butelį merlot’o ar šardonė’to (čia toks ne visai vaisiukas), parašyčiau bet ką, ir ne tik ant servetėlės, kaip koks Širvys, mat laptopų tais tamsiais okupacijos laikais nė nebuvo, o blaivininkai buvo itin keista socialinė strata, kuriems viskas tiko ir dėl nieko nereikėjo nei nusigerti, nei būti priverstinai prijungtiems prie nootropilo (loser style) ar prosac (mainstream) lašelinės, ir vienintelė psichologinė pagalba buvo ne barbitūratai, nuo kurių sąžinė leisdavo užmigti iškrypusiai ir gyvenimo peripetijų sužalotai sielai, o pamakalavimas virbalu, pro šnervę ar net pro praskleistą akies voką pradurtu iki pat priešakinių smegenų žievės.
Jeigu disleksija jus įveikė, tai štai komiksas. Žinau, kad kai kurie dabartiniai Chamai ivrito ar jidiš nesupranta, tai kana, katakana ar hiragana jiems - pats tas.

Save

Save

Save

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą

You must be logged in to post a comment.